Proje...

Rüya Kent Prestij projesi 23.000 metrekare arsa alanı üzerine konumlanmış 5 konut bloğu ve 12 adet ticari alanı ile bölgedeki gelişim hareketine öncülük ediyor.Projede yer alan sosyal aktiviteleri ve çarşısı ile farki zevklere, ihtiyaçlara hitap edecek alanları içerisinde barındırıyor.

Konut Blok Sayısı : 5 konut bloğu Konut Büyüklükleri : 60 – 346 m2 arasında
Kat Sayısı : 13 kat Daire Tipleri : 1+1 /  2+1 / 3+1 / 4+1  ve Villa
Konut Adedi : 261 konut ve 14 villa icari Alan : 95 m2 ile 423 m2 arasında 12 adet dükkan

Geleceğe yatırım...

Amacımız, değişen mimari trendleri, ihtiyaçları ve yenilikleri projenin her safhasına yansıtmak, bununla birlikte gerek oturumcusuna gerek yatırımcısına değer katabilecek kalite ve estetikte konut üreterek, dünü değil yarını garanti altına alan, bölgenin en iyi planlanmış projesini hayata geçirmektir.

Seyir keyfi...

Şehrin en güzel manzarasına hakim bir tepede, Kozlu’da, Zonguldak şehrinin en prestijli konut projesi yükseliyor. Toplam 261 konut ve 14 villadan oluşan Rüya Kent Prestij, en üst kalitede dizayn edilen 1+1 – 2+1 – 3+1 – 4+1 konutlar ve villa seçeneklerinin yanısıra geniş sosyal olanaklarıyla ayrıcalıklı ve yepyeni bir yaşam vaadediyor.

Ev ve yaşam hep birlikte...

Bize kalırsa bir Ev , sadece barınma ihtiyacını karşılamakla sınırlı kalmamalı. Mutlu bir ailenin yolu güzel bir evden geçiyor. Güneşli bir sabaha uyanmak, ferah odalarda günü karşılamak, dostları şık bir salonda ve güzel bir manzara eşliğinde ağırlamak, bir evin olmazsa olmazlarıdır.

Benzersiz yaşam keyfi...

Hayatımızda en çok vakit geçirdiğimiz evlerimizin, kalitesi, ergonomisi, tasarımı bize kalırsa herşeyden önemlidir. Biz Rüya Kent Prestij’de yıllar boyunca mükemmelliğini koruyacak evler tasarladık. Üstelik her yaşa uygun, her aileye uygun seçenekler oluşturduk.

Çocuklara özel...

Çocuklar güvenle büyüsün, arkadaşlığın paha biçilmez değerini anlasın, boş vakitlerini sağlık ve neşeyle geçirsin diye müthiş çözümler ürettik. Biz de çocukların mutluluğunu en az siz ebeveynleri kadar düşündük ve bu mükemmel yapıyı herşeyden ve herkesten öte çocuklar için tasarladık. Kapalı Mini Club yaz günlerinin yanısıra kış günlerinde de neşeli oyun setleri ve oyun ekipmanlarıyla hazırlanıyor. Açık havada ise bambaşka bir dünya çocuklarınızı bekliyor. Tırmanma duvarından tromboline, çok amaçlı ve çok fonksiyonlu çocuk parkından, bisiklet parkurlarına hatta bisiklet park alanlarına kadar herşeyi düşündük.

Özgür mimari...

Zonguldak’ta daha önce gerçekleştirdiğimiz Rüya Sitesi Projesi’nin yanısıra İstanbul’da hayata geçirdiğimiz ve satışı kısa sürede tamamlanan Still İstanbul, Still İstanbul Comfort, Still İstanbul Diamond ve Still İstanbul Adoria Projelerimizle üstün yapı standardımızı daima bir adım öteye taşıdık. Rüya Kent Prestij Projesinde her zamanki yüksek yapı standardımızı daha ileriye taşımak en büyük hedefimiz. Tamamı güneş gören ve manzarasından, bahçepeyzajına, sosyal tesislerinden, güvenliğine, tüm ayrıntıları deneyimli tasarım ekibimizle aylar süren çalışmalar neticesinde hayata geçirdik. Bir evden çok daha fazlasını , mükemmeli hedefledik.

Mutlu edecek ayrıntılar...

Dostlarınızı ağırlamak yada sevdiklerinizle vakit geçirmek için doğru adrestesiniz. Projemizde yer alan cafe & restaurant mekanımız, komşuların ve arkadaşların buluşma adresi olacak Bilardo-dart-langırt-tavla ve kağıt oyunlarının yanısıra dev ekran led TV eşliğinde maç keyfi, müzik box ile müzik keyfi , kütüphanesi ile kitap okuma keyfi ve herşeyden öte 40 yıllık hatırı sayılacak lezzetli bir kahve keyfi sizleri bekliyor.

Denizin mavisi...

Zonguldak’ta Karadeniz’e hakim bir tepede konumlanmış muhteşem bir bahçede , muhteşem bir manzara eşliğinde yüzme keyfini bulacağınız tek yer Rüya Kent Prestij. Şehrin en güzel yüzme havuzunun, son derece zevkle hazırlanmış sosyal tesislerimizin yanı başında gerçek anlamda yaz günlerinize yepyeni bir neşe katacağından kuşkunuz olmasın.

Hareketli sağlıklı...

Hayatımızda vazgeçilmez hale gelen spor, Rüya Kent Prestij’de de daha bir keyifli... Proje kapsamında bulunan spor salonunda standart kardiyo aletlerinin yanısıra, fitness center olanaklarını da mümkün olan en yüksek seviyeye çıkarmayı planladık. Konuklarımızın hoş vakit geçirmelerini sağlayacak kapalı devre müzik sistemiyle desteklenen kapalı spor salonumuzda, aynı zamanda sağlıklı ve zinde kalmaları sağlanacaktır.

Ferahlatan ayrıntılar...

Hem yaz hem de kış aylarında konuklarımızın boş vakitlerini değerlendirebileceği ve günün stresini atabileceği özel bir mekan olarak kapalı spor merkezinin hemen yanında tasarlanan alanda, Sauna, Buhar banyosu, Türk hamamı, kapalı yüzme havuzundan dinlenme odasına kadar her ayrıntıyı düşündük.